תודעת האיברים – הקורס הדיגיטלי המלא

הסטטוס הנוכחי
לא רשום
מחיר
1200₪

הקבלה אומרת שהגוף הוא כמו ילד – הוא לא בוכה סתם, צריך לדובב אותו, לקרוא את הסימנים נכון ולהבין מה קרה שגרם לו לבכות. אותו הדבר גם הגוף – הוא לא כואב או מפתח מחלה סתם ללא סיבה. גם אם לא נמצא גורם שמסביר את הכאב, הקבלה אומרת שמה שיוצר את הכאבים והמחלות בגוף היא סיבה רוחנית. ההקשבה לסימנים של הגוף עוזרת להבין את הסיפור שמתחבא בתת המודע ואת השורש הרוחני של המחלה. הרעיון הקבלי הוא לעזור לתודעה להכיר בסיפור הפנימי שהאיברים מספרים, על ידי ההכרה בסיפור הזה התודעה תוכל לשחרר את השפעתו גם מהאיברים החולים ולהבריא.

מאיפה הגיע הרעיון הזה ?

הרעיון של חיבור בין גוף נפש ותודעה הוא רעיון עתיק יומין שמקורות בחכמת האלכימיה. אלכימיה היא החכמה הקדומה ביותר שבה השתמשו חכמי הרפואה במהלך ההיסטוריה. האלכימיה קיימת כמעט בכל תרבות קדומה וגם ביהדות. ניתן למצוא מידע אודות השיטה האלכימית במקורות הקבליים, כאשר מטרת הגישה היא לחבר בין האדם לבין הטבע והתודעה.

בשנים עברו חכמי הרפואה האמינו כי מחלות בגוף הן תוצאה של הפרת האיזון בתהליכים טבעיים או רוחניים שהאדם עובר במהלך חייו. ולכן הטיפול שהתאימו לחולה הורכב מטיפול ברמת הגוף וטיפול ברמת הנפש.
בהיבט הנפשי החכמים התייחסו למשמעות הרוחנית של המחלה ולהכרה בסיפור הפנימי שהגוף מספר. ובנוסף מתוך העיקרון שהאדם והטבע הם אחד, החכמים השתמשו גם באלמנטים טבעיים כדי לתמוך בתהליך: מזונות, צמחי מרפא, שמנים, משחות, הקזת דם, קריסטלים וקטורת כולם היו חלק מהטיפול. אותם חכמים האמינו שהשימוש בטבע משפיע גם על השורש הרוחני של המחלה.

כדי לאבחן ולהתאים את הכלים הנכונים חכמת הקבלה משתמשת בשתי נוסחאות שנקראות חמש היסודות ועשר הספירות. כאשר יש מחלה בגוף או בנפש נרצה לבדוק אילו ספירות ויסודות יצאו מאיזון. בהתאם לספירות והיסודות שמשתתפות במחלה בוחרים את הכלים המתאימים ומרכיבים את האבחנה הרוחנית.
בקורס תודעת האיברים נלמד את יסודות האלכימיה הקבלית כפי שמופיעה במקורות.

למה זה חשוב ?

כבני אדם שחיים בעולם אנחנו כל הזמן נפגשים עם כאבים, מחלות וחוסרי איזון בגוף ובנפש. כדי לטפל בדרך כלל נלך לרופא ונתייחס לרובד הפיזי בלבד – נטפל בכאב הדחוף יותר באותו רגע. אך ללא העמקה והבנת הגורם הרוחני שהאיברים מנסים להציף לתודעה, יתכן והמחלה תחזור שוב בשינוי אדרת.

הרעיון הקבלי הוא שאיברי הגוף צברו מידע – רגשות וכאבים שהאדם מדחיק ולא מדבר עליהם. כל האירועים הלא פתורים נשמרים בתת המודע ומצטברים באיברי הגוף. הגוף מספר את הסיפור מתת המודע דרך כאבים ומחלות: כאב ביד יעיד על סיפור פנימי אחר מאשר כאב בבטן. היכולת לקרוא את המסרים של הגוף מאפשרת לתודעה להשתמש במידע כדי לעבוד על השורש הרוחני. והקבלה אומרת שכאשר השורש הרוחני נפתר גם המחלה מתרפאת בגוף.

הטעות היא שהאדם בעולם החדש התרגל לחיות את חייו מתוך חוסר איזון, ואפילו להשתיק את הסימנים של הגוף. אך הלימוד של הידע העתיק מאפשר להתחבר בחזרה ולחוות את הגוף ממקום חדש, עמוק יותר ומסקרן.

האם הקורס מתאים רק למטפלים?

לא, הקורס מתאים לכל אדם וגם למטפלים.

ברמה האישית –

הקורס מתאים לכל מי שמעוניין להעמיק בתהליך ההתפתחות אישית. לפי הקבלה הגוף הוא כלי שאמור לקדם את האדם במסע החיים ולעזור לו בתהליכים שהוא עובר. הגוף יכול להיות החבר והיועץ הכי טוב של האדם, אם הוא ילמד להקשיב לו ולפרש אותו נכון הוא יוכל להבין מסרים שיגרמו לפריצות דרך גדולות במסע. ולכן הקורס הזה מתאים לכל מי שרוצה לפתח את המודעות העצמית ומרגיש שהוא צריך כלים מעשיים שיעזרו לו לרתום את הגוף להתקדמות בתהליך.

ברמה הטיפולית –

הקורס תודעת האיברים הוא קורס מבוא בסיסי למטפלים שרוצים לשלב את שיטת האלכימיה הקבלית בעבודתם בקליניקה. הקורס כולל ידע מקיף ויסודי שמאפשר למטפלים לעבוד על השורש הרוחני של המחלה באופנים שונים:

אבחנת בסיס לפי עשר הספירות
אבחנת בסיס לפי חמש היסודות
הרכבת מפות אבחנה מלאות
הבנת המשמעות הרוחנית של איברי הגוף
התאמת כלים לפי מחלות ואיברי גוף

כמטפלים תוכלו לקבל הבנה עמוקה יותר ואבחנה רחבה שנוגעת גם בנפש ובתודעה העליונה. תוכלו לספק למטופלים שלכם כיווני חשיבה ועבודה פנימית בהקשר למחלות ולכאבים בגוף איתם הם מתמודדים. עצם הבירור של המשמעות הרוחנית בקליניקה שלכם יסייע למטופלים לגעת בשורש הרוחני איתו הם מתמודדים. בנוסף תוכלו לספק להם כלים מעשיים כחלק מהעבודה הפנימית לתירגול בבית.

את הידע בקורס תוכלו לשלב עם הכלים שלכם בקליניקה ובאופן זה להרכיב למטופלים את טיפול משלים ומעמיק יותר. שימו לב כדי לטפל ביסודיות באמצעות הידע יש ללמוד קורסים מתקדמים למטפלים.

שורה תחתונה: גם אם אתם מטפלים וגם אם אתם אנשים שרוצים להרחיב את הידע ללמוד על החיבור בין הגוף לנפש – הקורס הזה יכול להתאים לכם ולפתוח לכם שערים חדשים להבנה של תודעת האיברים.

מבנה הקורס

הקורס מחולק ל 3 חלקים לימודיים וחלק רביעי קצר ומסכם שמטרתו לעזור ליישם את הידע באופן מעשי.

חלק ראשון

החלק הראשון של הקורס עוסק בשיטות האבחנה שבהן השתמשו החכמים היהודים בעת העתיקה. נבין את ההקשר בין חמש היסודות ועשר הספירות לאיברי הגוף, נדבר על התפקודים הרוחנים שלהן ונבין כיצד משתמשים בהן כשיטת אבחנה עצמית או כאבחנה בקליניקה.

שיטות האבחנה מלמדות כיצד לעבוד עם חמש היסודות ועשר הספירות באופן מעשי. בחלק זה נלמד כיצד שתי הנוסחאות הקבליות מתבטאות בעולם החומר ובטבע, בתחומי החיים השונים, באיברי הגוף ובנפש ובתודעה. בחלק זה של הקורס תלמדו כיצד משתמשים בנוסחאות האלו לצורך אבחנה מלאה והבנת ההיבטים הרוחנים
של מחלות.

חלק שני

בחלק השני של הקורס נעמיק ונלמד ביסודיות על המשמעות הרוחנית של איברים ומערכות גוף. נתייחס למשמעות הרוחנית של האיברים המרכזיים המשתתפים ברוב המחלות בגוף ובנפש. חלק זה יעסוק באיברים חשובים כולל המוח, מערכת העצבים, מערכת החיסון, מערכת העיכול, מערכת השתן, הגב, השרירים, מערכת המין, העור השיער האיברים הפנימים ועוד.

הידע בחלק השני יאפשר להבין את הקשר של האיברים לספירות וליסודות. במהלך הלימוד בחלק הזה
נתייחס למשמעות הרוחנית של האיברים כאשר הם במצב בריא- באיזון, וגם למשמעות הרוחנית במצב של מחלה ובחוסר איזון. באופן זה תוכלו להבין מה הגוף מנסה לספר לכם כאשר האיברים האלו פגועים או חולים ולאן עליכם לשאוף בתהליך כדי להגיע למצב הבריא.

חלק שלישי

החלק השלישי של הקורס עוסק ביישום המעשי של הידע. נלמד על אבחנת מחלות נפוצות ותבינו בעצמכם איך מחברים את המשמעות הרוחנית למחלות ויוצרים אבחנה רוחנית. תירגול וכתיבה של כמה שיותר אבחנות יעזרו לכם לפתח את הראיה הקבלית על הגוף.

בנוסף חשוב להבין כי עצם ההעלאה למודעות של המשמעות הרוחנית של האיברים מאפשרת לשכל לגעת בסיפור שנמצא בתת המודע. ההכרה בסיפור המודחק והבנת המשמעות הרוחנית מובילה את האדם באופן אוטומטי לפתור את השורש בעולם הפנימי. זאת מאחר וברגע שהמוח מזהה בעיה הוא באופן אוטומטי ניגש לפתור אותה.

בחלק זה תלמדו גם על כלים מעשיים רוחניים בהתאמה לאיברי הגוף. הכלים המעשיים הם החשובים ביותר מאחר והם מספקים את ההשפעה הרוחנית על התהליך. הכלים מורכבים בהתאמה לחמש היסודות ועשר הספירות ומספקים את היכולת לעבוד על המשמעות הרוחנית שגיליתם באבחנה.

הכלים המעשיים מאפשרים לכם לתרגל את העבודה הרוחנית וליישם אותה תוך כדי השגרה על מנת להבטיח שהמחלה לא תחזור בשינוי אדרת. הכלים עוזרים לכם לקיים עבודה פנימית באופן מעשי. זאת מאחר ופעמים רבות אף על פי שהמוח מבין את הבעיה הוא לא יודע מה עליו לעשות כדי לפתור אותה בפועל.

הספירות והיסודות ממקדים בכלים ספציפיים שמאפשרים השפעה משמעותית יותר על התהליך ותורמים לתחזוקה והשפעה רוחנית על הגוף כל הזמן. באופן זה האדם מסוגל ליישם את העיקרון של
‘רפואה מונעת רוחנית’ – כאשר אדם עובד תמיד על הפנימיות שלו הוא פותר מהשורש עניינים רוחניים ורגשיים עוד לפני שהם התגבשו למחלה פעילה בגוף.

חלק רביעי

החלק הרביעי הוא חלק קצר ותמציתי שמטרתו ללמד כיצד משלבים את הידע מהקורס בחיי היום יום. תבינו באילו אופנים ניתן להשתמש בידע ובכלים שלמדתם, וכיצד להתאים לעצמכם את הטיפול הנכון בהתאם לסוג המחלה איתה אתם מתמודדים. בחלק זה תוכלו גם להבין איך ללמד את המטופלים שלכם ליישם את הכלים ולתמוך בתהליך שלהם גם מבחינה רוחנית.

החשיבות של הכלים והידע בקורס הוא שככל שתעבדו יותר עם הידע בעצמכם תוכלו גם להעביר אותו הלאה בצורה מדויקת יותר במהלך טיפולים בהמשך.

ליווי ויעוץ

לכל המשתתפים בקורס ניתן לקבל ליווי ויעוץ אישי בקבוצת הפיסבוק של מרכבה אלכימיה קבלית. הליווי והיעוץ האישי איננו מוגבל ותוכלו להעלות כל שאלה על התוכן בקורס לצורך הבנה והעמקת המידע. תוכלו גם להתייעץ על מקרים בקליניקה שלכם על מנת לקבל דיוק באבחנות הרוחניות או הדרכה ודיוק במפות האבחנה שלכם.

נהלי ביטול

שימו לב אין החזר כספי או זיכוי על מוצרים דיגיטלים שנרכשו ונמסרו ללקוח

תודעת האיברים

1,200.00

מדריך מקוצר לבריאות טבעית דיגיטלי

60.00

הפרדס ספר דיגיטלי

150.00

התחברות

הרשמה

קישור להגדרה של סיסמה חדשה יישלח לכתובת האימייל שלך.

קבלת עדכונים שוטפים ממרכבה אלכימיה קבלית ישירות למייל!

שתפו את הבשורה

פייסבוק
וואטספ
טוויטר
אימייל
טלגרם

הסילבוס המלא:

מפגש 1 – מבוא לחמשת היסודות
החומר והרוח לפי הקבלה, המשמעות הרוחנית של החומר, סוגי החומרים בעולם, גוף האדם וחמש היסודות, חמש רמות התודעה, שורש המחלות בתודעה.

מפגש 2 – יסוד האדמה
חומרים כימים וביולוגים, עולם הדומם, איברי גוף: מע’ עיכול, כפות רגלים, כבד, היבטים רוחנים

מפגש 3 – יסוד האדמה
תזונה, כתיבה, תכונות באיזון ובחוסר איזון, מחלות קשורות, כלים לאיזון יסוד.

מפגש 4 – יסוד המים
חומרים כימים וביולוגים, עולם הצומח, איברי גוף: לב, ריאות, ידים, עמוד שדרה, רחם ועוד, היבטים רוחנים.

מפגש 5 – יסוד המים
יצירה, עולם הרגש, אנרגיה, תכונות באיזון ובחוסר איזון, כוח הדיבור מחלות גוף ונפש, כלים לאיזון יסוד.

מפגש 6 – יסוד האויר
חומרים כימים וביולוגים, עולם החי, חידקים וחומרים נדיפים, איברי גוף: מוח, מע’ עצבים, מערכת הנשימה, היבטים רוחנים של יסוד האויר.

מפגש 7- יסוד האויר
עולם המחשבה, ציר ההיגיון והרגש, בריאת מציאות, תכונות באיזון ובחוסר איזון, מחלות קשורות, כלים לאיזון יסוד.

מפגש 8 – יסוד האש
חומרים כימים וביולוגים, שרפים וקטורות, נפש האדם, איברי גוף ותפקודים: דופק, רמת אנרגיה, פוריות ועוד, היבטים רוחנים של יסוד האש.

מפגש 9 – יסוד האש
כוח רצון, כוונה נכונה, חזון, מודעות וכוח התודעה, חיבור רוחני, תכונות באיזון ובחוסר איזון, מחלות קשורות, כלים לאיזון יסוד.

מפגש 10 – יסוד האור
חומרים בטבע, האור, תודעת האדם, איברי גוף, אשליה ומציאות, היבטים רוחנים של יסוד האור.

מפגש 11 – יסוד האור
כוח הדמיון, כוח התענוג, כוח האמונה, אור וחושך, תכונות באיזון ובחוסר איזון, מחלות קשורות, כלים לאיזון יסוד.

מפגש 12
עבודה מעשית עם היסודות, התאמת כלים, כלים בגוף, כלים לעבודת מודעות, כלים משולבים.

מפגש 13
אבחנת יסודות, אבחנה עצמית, יסוד פגוע, יסוד שולט, סיכום קורס.

דילוג לתוכן