תוכן עניינים

ספירת התפארת היא המיזוג בין כוחות החסד לכוחות הגבורה, ומשמעותה היא מידת האמת. התפארת אחראית על כל עולם הרגש – גם הרגשות השלילים וגם החיובים. כשהיא מאוזנת, כל עולם הרגש מאוזן.

תכונות באיזון:

שמחה, אהבה אמונה עצמית. טיפוח עצמי והיכולת לשמור על היגיינה גם חיצונית וגם פנימית – אנשי התפארת לא מסוגלים לסבול רגשות שמרעילים ומלכלכים את נפשם. היא מסמלת את החיבור לנקודת האמת מצב תודעה רגשי של שלמות, חיבור עצמי, אהבה וידיעה פנימית שיש לנו ערך ללא צורך להצדיק או להוכיח אותו במציאות.
במצב מאוזן האדם לא מסוגל לפעול בניגוד לאמת הרגשית שלו. התפארת תסמל עוצמות גבוהות בפרט בכוח הדיבור ויציבות בכל תחומי החיים. היא הצד שממנו זורחת השמש בתוך הלב.

תכונות בחוסר איזון:

ניתוק רגשי, הדחקה, אכזריות, מצבי רוח משתנים, קושי לראות את רגשותיו של הזולת. נראה גם חוסר הקשבה עצמית אמונה לשקר הפנימי ולקולות הרוע, התפרצוית רגשיות בלתי נשלטות. תוכל להופיע גם גאווה רוחנית שתלווה בתחושה שהאדם טוב או רוחני יותר מאחרים. וגם החצנה וניקור עינים וצורך ביחס והתבלטות חיצונית.

איברי גוף קשורים:

לב ומערכת כלי הדם, מחזור הדם ומערכת הורמונלית, בית החזה והריאות, כל תפקודי מערכת החיסון, איברי מערכת העיכול, נוזלי הגוף, נוזל הרחם, עמוד השדרה, הגב ואוזן ימין.

כלי לאיזון ספירת תפארת – שיחה עם הלב

בכתיבה: לכתוב דו שיח עם הלב
להקפיד לתת ללב להתבטא בלי ביקורת או שיפוטיות על מה שיוצא.
זה יכול להיות על נושא ספציפי שאתם רוצים לברר, וזה יכול להיות דו שיח חופשי. כדי להעמיק את הכלי כדאי לבצע אותו גם בדיבור ולא רק בכתיבה.
העיקרון הוא ליצור קשר עם הלב ולתת לו לדבר מתוך מקום רגשי ללא ביקורת שכלית.

תוכן עניינים

שתפו את הבשורה

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטספ
שיתוף ב twitter
טוויטר
שיתוף ב email
אימייל
שיתוף ב telegram
טלגרם