אודות
מרכבה

מרכבה - אלכימיה קבלית

האלכימיה הקבלית היא תורת החומר, הרוח והתודעה המבוססת על חכמת הקבלה. תחום בריאות הגוף והנפש מבוסס על שיטת האלכימיה העתיקה. לכל תרבות קדומה הייתה שיטת רפואה מסורתית משלה, הרפואה המסורתית היהודית הוא תחום שאבד ונשכח לאורך השנים בגלות. בשנים האחרונות אנו עדים לתהליך חזרה לשורשים ולמקורות גם בתחום הבריאות הטבעית. מתגלה לפי מקורות שונים כי חכמת הקבלה והרופאים היהודים משנים קדמוניות עסקו באיזון הגוף והנפש בהצלחה רבה. מטרתה של הבריאות הטבעית ביהדות היא לעזור לגוף לחזור לאיזון על ידי שימוש באלמנטים וחומרים מהטבע והבריאה.

המקורות היהודים ממקדים את התמיכה בתהליכי שיקום דוקא בתחום התודעה והנפש. העיקרון הבסיסי הוא שלכל סוג של מחלה או תופעה בגוף או בנפש יש שורש בעולם הפנימי שיוצר אותה. המיקוד בשורש הפנימי בתודעה יכול להשפיע רוחנית על התהליך ולהקל על ההתמודדות.

השיטה היהודית מורכבת מנוסחאות בסיסיות וכלים בגוף ובנפש. הנוסחאות העיקריות הן חמשת היסודות ועשר הספירות. לפי נוסחאות אלו ניתן לקרוא את הגוף כמפה רוחנית לאבחן ולהתאים את הכלים הנכונים לכל אדם.

הכלים המרכזים לטיפול טבעי ברפואה היהודית המסורתית
ברמת התודעה ונפש:
עבודת מודעות
טיפול שיחתי
כלים לתרגול עצמי
דמיון

ברמת הגוף:
תרגילי נשימה
הקזת דם
תזונה
צמחי מרפא
ארומתרפיה
רוקחות טבעית
פעילות גופנית

השיטה היהודית מציעה עזרה ותמיכה טבעית בנוסף לטיפולים הקונבנציונלים שאדם מקבל. מרכבה היא בית לתכנים בתחום הבריאות הטבעית ביהדות. באתר תוכלו למצוא תכנים בחינם ותכנים בתשלום כמו: קורסים, ספרים, סדנאות, פודקאסטים, מאמרים ועוד.
מקווה שתהנו מהתכנים ותפיקו מהם תועלת
רפואה שלמה ובריאות איתנה לכולם

שתפו את הבשורה

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטספ
שיתוף ב twitter
טוויטר
שיתוף ב email
אימייל
שיתוף ב telegram
טלגרם